Hakkımızda

Kaya Tobacco

Hakkımızda Kaya Tobacco  (Tütün mamülleri)  ve sigara ile alakalı her konuda Sizlere yardımcı olmak için burada sizlerin hizmetinde. Kaya tobacco tütün çeşitleri ile yetinmeyip yeni çeşitler üreterek tütün çeşitlerini zenginliğe kavuşturmuştur. Kaya tobacco sayesinde tütün çeşitlerinde artış olduğu gibi tütünlerin kaliteside üretim farkıyla arttırıldı. Tütün fiyatları artışı 2018 yılında düştü en ucuz tütün 10 liraya kadar indi.  Peki bu tütün fiyatları 2019 yılında artacakmı onunla ilgili kimse bir tahminde bulunamıyor. Ama benim görüşüm 2018 yılı Eylül ayında çıkacak olan yasaya bağlı tütün serbest olursa fiyatları artar tüketimi kat kat artar. Yasaklanırsada fiyatlar düşer tüketim azalır tüketiciler devlete isyan ederek tekel sigaralarına yada tekel tütünleri’ne döner.

Tütün Kralı 

Hakkımızda Tütün kralı marka tescilimiz olmakla beraber bizim gerçekten tütün sektöründe kıral olduğumuzun simgesidir kanıtıdır. Bizimle alışveriş yapmış ve yapmakta olan herkes bunu bize layık görmüş ve bizi onurlandırmıştır. Siz değerli müşterilerimize nekadar teşekkür etsem azdır. Dürüst oldukça kazancın dürüst olur kaybetmezsin nezamanki dürüstlüğün gider ozaman dürüstlükle gelen herşeyin dürüst olmayışınla birlikte akar gider onla gelen senle kalmaz.

Tütün kralı adıyaman Adıyaman Tütün kralı

Adıyaman’da olsun çelikhan’da olsun tütün sektöründe rakip tanımayarak başladık öylede sürdürmeyi başardık ve halende başarıyoruz. Sizde Liderliğimize eşlik ederek bölgenizde Tütün sektöründe lider olmak istiyorsanız Bulunduğunuz bölgenin Tütün kralı olmanıza yardımcı olmaktan onur duyarız .

Tütün kralı Bayiliği alarak Bulunduğunuz il veya ilçede Tütün kralı Olma ayrıcalığını kapın  Bayilik hakkında sitemizde gerekli bilgilere sahip olacaksınız. Emin olun sizde umduğunuzdan başarılı olabilirsiniz ayrıca bunu biz sağlayacağız en büyük destekçiniz Tütün Kralı  Ollacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir