Küba tütünü

Küba Tütünü

Küba tütünü Kokulu işlenmiş tütündür. Küba tütünleri nasıl anlaşılır veya kalitesi nasıldır? Bunu ürünü teslim almadan zaten tespit etmek mümkün değil. Çünkü küba tütün’ü Adıyaman tütününden elde edilir ve hemen hemen her tütüncü bunu üretebilmekte. Ama hangisi daha kaliteli en kaliteli küba tütün’ü nerden alınır bunu araştırmak gerekir. Bizde sizin için bunu araştırdık ve gerekli bilgileri burada sizinle paylaşacağız.  Küba tütün çeşitleri az olduğu için hemen hemen herkesin ürettiği küba aynı kokuya sahiptir. Kıyım farkı ve saçak farkı olmakta. Örnek veriyorum  birinden aldınız koku oranı süper fakat ince kıyım öbüründen aldınız orta kıyım güzel fakat kokuyu tutturamamış bir başkasından aldınız kokusu güzel ama kalın kıyım. Yine başka birinden aldınız kokusu güzel kıyımı güzel fakat saçak yok tütün tanecikleri kısa toz oluyor saramıyorsunuz. Peki bütün bunları bir arada bulmak mümkünmü ? Evet mümkün nasıl diye soracak olursanız.

Küba tütünü adıyaman tütün

Nasıl Sipariş veririm ?

Nasılmı satın alacaksın ? Bizimle iletişime geçerek  kıyım,koku ve uzunluk oranlarını istediğiniz ölçülerde sipariş verebilirsiniz. Fakat bizim standart olarak gönderdiğimiz küba tütünü gayet lüx orjinal ölçü olup standartlara uygun bir üründür.

Kaç çeşit küba tütün’ü var ?

Evet 2 çeşit küba tütün’ü mevcut. 1. Adıyaman Küba tütün’ü 2. Çelikhan küba tütünü’dür.  Adıyaman küba tütünleri Adıyaman ve çevre tütünlerinden üretilir. Çelikhan küba tütünleri ise çelikhan tütünlerinden üretilir. Peki hangisi kalitelidir? Tabiki Çelikhan küba tütün çeşidi Adıyaman kübasın’dan iyidir hatta çok üstündür. Yani en kaliteli en güzel küba çelikhan tütünü’dür. Hem görsellik hem koku hemde kıyım için en uyumlu tütündür Çelikhan tütünü.

En kaliteli Küba nerden alınır?

Bizden alınır dersek kendi kendimizi övmüş oluruz oyüzden biz değil bizi bilen kardeşlerimiz anlatsın ! Bizi bilenlere sorun ve bilmeyenlerde bilmek öğrenmek istiyorlarsa buyursunlar denesinler. Bizler yılların tecrübesiyle hizmet vermeye devam ediyoruz buyrun sizde bu tecrübemizden faydalanın ve gerçekleri sizde görün. Size abartılımı geliyor? Yoksa biz daha azmı anlattık gelin bunu kendiniz görün. Sizde bizimle çalışan ve daha önceki alışverişlerinden ötürü bizimle çalışmadığı her gün için pişman olanlardan olmak için buyrun deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir